Приват Банк

Поповнення рахунку


 

Профиль Віртуальний ПриватБанк (bloher)

Аватары
Пол Мужской
Skype Скачать Skype
Избранное записів 1
Мой RSS
Комментариев 1
Друзья  5: Hisister, ANNA_, Григорий Маленко, _encat_, medsovet
 0:

История добавления

В друзьях 5: _encat_, Григорий Маленко, ANNA_, ohrimka89, kymchuk
Участник сообществ  0:
 Віртуальне відділення ПриватБанку

Що із нерухомості може придбати українець на свою зарплату?

За один рік середня зарплата в Україні зросла приблизно на 10%, але звичайний українець може купити лише пів туалету в столиці. Про це заявляють експерти, які спробували підрахувати, що з нерухомості може придбати українець на свою зарплату.

За даними експертів, українець на свою річну зарплату може купити приблизно 4-6 квадратних метрів в одному із недорогих районів великих міст, наприклад, Харкові, де ціна 1 квадратного метра складає 4,9-8 тисяч гривень, а також 1,6-2 квадратних метрів у Києві, де вартість квадратного метра складає близько 13,6-16,8 тисяч гривень.

Висновки невтішні - в провінції зароблених за рік грошей вистачить лише на кухню, а в Києві - лише на пів туалету.

До речі, росіяни "вибудовують" не більше, ніж українці. І річної зарплати середнього жителя Росії вистачає приблизно на 7 квадратних метрів в тому ж Саратові, або приблизно на 1 квадратний метр у Москві.

Трохи краще живуть американці - за рік роботи там громадянин зможе накопичити приблизно на 15 квадратних метрів житла у Каліфорнії, де вартість житла близько 15 тисяч гривень за квадратний метр, а повністю розрахуватися за куплену квартиру площею 72 квадратних метра з двома просторими спальнями і пальмою під своїм вікном, він зможе через 5 років.

Жителі Західної Європи на річні накопичення можуть придбати приблизно половину всієї двокімнатної квартири з відповідною площею приблизно 40 кв. м. у передмісті Парижа або цілу квартиру площею 31 квадратний метр на околицях Берліна.


ОБОЗ.ua